Henkilökunta

Pekka Vihtonen, toimitusjohtaja, maa- ja metsätalouskirjanpidot
pekka.vihtonen@lkv.com
0400 910 615

Oili Tikka, liikekirjanpidot ja tilinpäätökset
oili.tikka@lkv.com
045 2300 106

Minna Rikkilä, liikekirjanpidot
minna.rikkila@lkv.com
040 7479 440

Joonas Ylä-Outinen, liikekirjanpidot
joonas.yla-outinen@lkv.com
045 2327 353

Jan Rusakko, liikekirjanpidot ja tilinpäätökset
jan.rusakko@lkv.com
040 7026 150

Tiina Kallio, laskutus 
tiina.kallio@lkv.com 
0400 255 999 

Eija Niinimäki, palkanlaskenta 
palkanlaskenta@lkv.com 
045 2300 107 

Päivi Peltola, maa- ja metsätalouskirjanpidot
paivi.peltola@lkv.com
045 2327 354

Jouko Koskinen, maa- ja metsätalouskirjanpidot
jouko.koskinen@lkv.com
045 2327 352

Eija Sinkko, maa- ja metsätalouskirjanpidot
eija.sinkko@lkv.com
045 2327 355

Tarja Aholaakko, maa- ja metsätalouskirjanpidot
tarja.aholaakko@lkv.com
045 2327 354 

Katja Salmi, maa- ja metsätalouskirjanpidot
Lemin toimisto
katja.salmi@lkv.com
(05) 4146 151

Marja Salminen, maa- ja metsätalouskirjanpidot
Lemin toimisto                                                                       
marja.salminen@lkv.com 
0400 554 420